Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie z Mikołajem

źródło zdjęcia: Cezary Woch

Jedną z atrakcji wspólnie spędzanych ferii zimowych w świetlicy wiejskiej w Sycowicach było spotkanie z Mikołajem na które licznie przybyły dzieci, ich rodzice i zaproszony Sołtys/Radny.

Imprezę w świątecznie wystrojonej świetlicy zorganizowała Pani Elżbieta Wereszczyńska, która zadbała o najdrobniejsze szczegóły poczynając od pozyskania sponsorów, a kończąc na eleganckim stroju Mikołaja w którym nie rozpoznały go jego własne dzieci…

Pani Elżbieta podsumowała czytelnictwo dzieci w roku 2010 w działającym w świetlicy punkcie bibliotecznym, a najlepsi czytelnicy zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami:

  • najwięcej książek przeczytała Wiktoria Danielewicz,
  • drugie równorzędne miejsca zajęła Roksana Szczepankiewicz i Arkadiusz Danielewicz.

Rodzice przygotowali poczęstunek, a Mikołaj obdarował wszystkie dzieci podarunkami w czasie wręczania których była okazja do recytatorskich i wokalnych popisów. Imprezę zakończyła wspólna zabawa dzieci najmłodszych z podopiecznymi świetlicy.

Cezary Woch

Tagi:

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.