Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Dzień kobiet w Sycowicach

źródło zdjęcia: Cezary Woch

„Serdecznie witam Panie Sycowianki, na naszym spotkaniu zorganizowanym w związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet.
W tym pięknym dniu, wszyscy wyrażamy swoją wdzięczność za Waszą dobroć, poświęcenie, troskę o ciepło domowego ogniska i trwałość rodzin.
To właśnie Wy, dajecie Życie, troszczycie się o wszystko i otaczacie najbliższych swoją miłością.
Dlatego z całego serca życzę Wam przede wszystkim zdrowia, spełnienia często skrywanych marzeń i dobrego sąsiedztwa.
Niech się święci Dzień Kobiet!”
Takimi słowy powitał licznie zebrane Panie Sołtys Sycowic na spotkaniu zorganizowanym przez Radę Sołecką. Następnie każda z Pań otrzymała piękną czerwoną różyczkę i przy gromkich wybuchach śmiechu miała okazję oglądać program artystyczny zatytułowany „Uwiedziona”, który prezentowany był przez zielonogórskich aktorów. Były też grane na gitarze i śpiewane znane standardy muzyczne, nie zabrakło również lampki szampana i wspólnie odśpiewanych 100 LAT… . Po zakończeniu prezentacji artystycznej, przy pięknie nakrytych stołach, przez wiele godzin toczyły się sympatyczne rozmowy w których nie brakowało śmiechu, żartów i zabawnych sytuacji… . Dziękuję Radzie Sołeckiej i opiekunce świetlicy za przygotowanie pięknego spotkania. Dziękuję wszystkim Paniom za upieczenie wspaniałych ciast. Takiego „Dnia Kobiet” dawno nie było w Sycowicach… .

Cezary Woch

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.