Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Partnerskie Spotkania Familijne

Partnerskie Spotkania Familijne

źródło zdjęcia: Jolanta Matuszkiewicz

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Czerwieńsk na cykl imprez plenerowych, pod wspólnym tytułem: „Partnerskie Spotkania Familijne – Postaw na rodzinę”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska – Brandenburgia, Fundusz Małych Projektów Euroregionu Sprewa – Nysa – Bóbr. Gmina Czerwieńsk już drugi rok uczestniczy w ogólnopolskim programie „Postaw na rodzinę”, a my – do uczestnictwa w tym programie – zaprosiliśmy naszych partnerów z zaprzyjaźnionych sołectw w partnerskiej gminie Drebkau. Głównym założeniem programu jest wzmacnianie więzi rodzinnych, które są najlepszą ochroną dzieci i młodzieży przed wszelką patologią.

Projekt przewiduje cykl spotkań plenerowych w pięciu wsiach gminy Czerwieńsk, na które zapraszamy rodziny z obu partnerskich gmin. Mile widziane będą rodziny wielopokoleniowe, dla których podczas imprezy przewidziano wiele atrakcji; gry, konkursy, zabawy – zarówno sportowe, jak i umysłowe. Będzie też rodzinne grillowanie – konkurs na najlepsza potrawę z grilla.

Serdecznie zapraszamy!!!

Z poważaniem
Jolanta Matuszkiewicz
Dyrektor MGOK Czerwieńsk

Partnerskie Spotkania Familijne

Tagi: ,

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.