Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Spotkanie z Mikołajem

źródło zdjęcia: Elżbieta Wereszczyńska

Dnia 6 grudnia 2017 r. w Świetlicy Wiejskiej w Sycowicach odbyło się Spotkanie z Mikołajem. Świetlica wypełniła się dziećmi, rodzicami, dziadkami. Uroczystość rozpoczęła się od zabaw integracyjnych. Przypomnieliśmy sobie „stare” i sprawdzone przez przynajmniej dwa pokolenia zabawy, przy których świetnie się bawiliśmy. Następnie podsumowano czytelnictwo dzieci w Punkcie Bibliotecznym za 2017 r. Nagrody książkowe i dyplomy otrzymali: Zuzanna Małyszko, Patryk i Maciej Sajdak, Lena Styś, Anastazja i Paweł Gryszko i Gabrysia Pałucka. Dużą uciechą dla dzieci były gry i zabawy sprawnościowe. Atrakcją była także loteria. Dzieci z wypiekami na twarzy odbierały wylosowane nagrody. Po tych emocjach rodzice zaprosili uczestników imprezy na poczęstunek, pyszny tort i ciasto. I przyszedł czas na najbardziej wyczekiwanego gościa – Mikołaja. Został on radośnie przywitany, a w oczekiwaniu na paczki recytowały wiersze. Następnie Mikołaj obdarował dzieci prezentami. Dzieci były uradowane i szczęśliwe. Dziękuję rodzicom, którzy upiekli ciasta na imprezę mikołajkową, Pani Marii Szczepankiewicz, Iwonie Małyszko i Natalii Kusiowskiej. Słowa podziękowania kieruję do wszystkich, którzy włączyli się w przygotowanie, a później pomagali w trakcie tej uroczystości. Dzięki dobrej współpracy spotkanie odbyło się w bardzo miłej, a wręcz rodzinnej atmosferze.

Elżbieta Wereszczyńska

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

3 komentarze do artykułu “Spotkanie z Mikołajem”

 1. Tomasz

  Pozdrowienia dla mieszkańców Sycowic. Prośba do autora wiadomości – jeśli to możliwe z wielką sympatią zobaczyłbym fotorelację ze spotkania. Przy okazji najlepsze życzenia dla mieszkańców Sycowic, Zdrowych, Spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku. Pozdrawia Tomasz Sabinarz

 2. Cezary

  Panu Tomkowi dziękuję za życzenia dla mieszkańców Sycowic jednocześnie informując, że zamieszczenie fotorelacji ze spotkania nie jest możliwe. Powodem tego są uwagi niektórych mieszkanek, że zdjęcia dotyczą na ogół dzieci, a wobec powyższego autor fotoreportażu powinien mieć zgodę rodziców na ich publikowanie…. . Również niektórzy rodzice nie mają życzenia być fotografowanym… , a skoro tak, to zdjęcia umieszczane są bardzo oszczędnie… . Autora komentarza o źródłosłowie Małyszka,proszę o jego powtórzenie ponieważ został omyłkowo skasowany.

 3. Przemysław

  Przyłączam się do prośby pana Tomasza. Od wielu lat nie byłem w Sycowicach więc każdą fotorelacje z Sycowic oglądałem z wielkim zainteresowaniem.

  Panie Cezary – jeśli nadarzy się okazja i jakiś artykuł który mógłby posłużyć za pretekst żeby uwiecznić na zdjęciach faunę, florę, Sycowicką architekturę lub cokolwiek innego – proszę smiało wrzucać fotki. Rośliny i zwierzęta chyba nie będą protestować a ja, Pan Tomasz i na pewno wielu innych odwiedzających będzie Panu wdzięcznych.

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.