Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Piszą o nas…

źródło zdjęcia: Cezary Woch

W dniu 02.05.2020 roku Pani Katarzyna Zdyb na stronie Niesamowite Lubuskie zamieściła kilka zdjęć żubrów z zagrody restytucyjnej w Sycowicach. Pani Katarzyna napisała „My w sobotę byliśmy i nie było żubrów. Pojechaliśmy w inne miejsce, a gdy wracaliśmy to z ulicy zobaczyliśmy dwa. Jeszcze raz udaliśmy się do zagrody i tym razem zobaczyliśmy siedem żubrów”. Post doczekał się 19 komentarzy i 16 udostępnień. Pani Dominika Małyszka między innymi napisała: „Żubry w Sycowicach, to zasługa Pana Cezarego Wocha, jak wiele innych wspaniałych rzeczy, które zrobił dla tej Wsi i jej mieszkańców.
Pan Cezary Woch prowadzi również ciekawą stronę internetową o życiu Wsi Sycowice, którą warto odwiedzić – sycowice.eu . Aby wejść na teren trzeba się oczywiście umówić. Ale jeżeli ktoś nie jest dalekim przyjezdnym, a chciałby obejrzeć Żubry, może iść po prostu na spacer najlepiej z lornetką i odrobiną szczęścia, czasami zdarzy się, że stoją one przy siatce”. Można powiedzieć, że cudze chwalicie swojego nie znacie… . Miło, że ludzie z daleka zauważają rzeczy których nie widzą miejscowi, a w Sycowicach w ciągu ostatnich lat wydarzyło się bardzo wiele, wystarczy zajrzeć do historycznego blogu sycowice.eu. Zobaczycie wtedy, że to nie jest taka sobie jakaś nieznana nikomu wieś. Zapraszam do poznania historii Sycowic i sylwetek ludzi którzy je tworzyli.

Cezary Woch

Drukuj artykuł Drukuj artykuł

Jeden komentarz do artykułu “Piszą o nas…”

  1. Cezary

    Dziękuję Pani Dominice Małyszce za sympatyczny komentarz 🙂

Komentarz wyraża opinie wyłącznie jego autora. Redakcja portalu sycowice.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Skomentuj artykuł

Nasz serwis wykorzystuje pliki "cookie". W przypadku braku zgody prosimy opuœścić stronę lub zablokować możliwośœć zapisywania plików "cookie" w ustawieniach przeglądarki.